+ 70-408-3100 | info@londonstyle.hu

London Style - Learn & Smile 
 
 
 
 

HAMAROSAN!

 

 

 

 Tovább a részletekhez

 

 

nincs ido

 

 

Havi 3 teljes nap és egy év múlva folyamatosan beszélsz angolul vagy akár németül!

 
 

Aktuális

Nyelvvizsgánk:

Villámtréning

Nyári tábor

Anyanyelvi környezetben

Nyelvmerenge

Tanulj tanulni

 

  

24 év +

Tapasztalat

Iskolánkat 1995-ben alapítottuk mindössze négy tanárral, azzal a céllal, hogy minél több embernek tudjuk megmutatni, hogy lehet görcsök nélkül, hatékonyan, játékos formában nyelvet tanulni.

11070 +

Tanított nyelvóra/ év

Iskolánk a lakossági nyelvtanfolyamokon kívül vállalati nyelvi képzések és állami megrendelések során bizonyítja, hogy lehet játékos formában, görcsök nélkül nyelvet tanulni.

728 +

Nyelvtanuló/ év

Felnőttképzéssel foglalkozunk, így leginkább munkaidőn kívül indulnak tanfolyamaink. Csoportjaink mérete átlagosan 6-8 fő. Az egyéni oktatást is sokan választják rugalmassági szempontok miatt.

 

300 + / félév 

Nyelvvizsgázók

Állami- és nemzetközileg elismert nyelvvizsgáknak adunk otthont. Az Euroexam hivatalos vizsgahelyeként vizsgafelkészítő tréningeken és tanfolyamokon várunk, hogy tutira menj a vizsgán!

nincs ido

 

 

Mi van, ha van egy 23 éve működő megoldásunk? 

Havi 3 teljes nap és 15 hónap múlva folyamatosan beszélsz angolul vagy akár németül!

 

2napos web 2Erre 100 % beszédgaranciát kapsz!

intenzivx ötször hatékonyabb, mint a magánóra és a felébe kerül

intenzivx sokkal élvezetesebb órákon veszel részt

intenzivx végig motivált maradsz valamint erősödik a kapcsolati tőkéd

intenzivx gyorsabban érsz célba, mint az egyéni tanulásnál

intenzivx könnyedén beillesztheted az életedbe, nem kell heti több alkalommal egy csoporthoz alkalmazkodni

intenzivx ingyenes, tanulást segítő hanganyagokat is kapsz és megtanulsz hatékonyan tanulni

intenzivx rá leszel kényszerítve, hogy megszólalj – csak angolul vagy németül beszélünk!

intenzivx max. 8 fő tanul egy csoportban

 

 

 

Hiányzik még valami a listából? Mi a London Style-ban 26. éve tanítunk benneteket idegen nyelvekre. A tanárok profik, lelkesek, elkötelezettek s azon munkálkodnak, hogy Te biztosan és magabiztosan megszólalj! Mi is tanulunk idegen nyelveket. Tudjuk, milyen nehéz néha és vannak hullámvölgyek. Azt is tudjuk azonban, hogy a világ legjobb dolga nyelveket tudni, de még jobb külföldiekkel ismerkedni, új kapcsolatokra szert tenni! Hol lehetnél már, ha folyékonyan tudnál angolul? Nem késő!! SOHA nem késő csak KEZDD MÁR EL! Most itt a kiváló alkalom. Új év, új álmok, új tervek. Lendülj be! Most már tényleg ne halogasd!
Lehet, hogy Te is egyike vagy azoknak, akik szeretnének használható nyelvtudàsra szert tenni, de nincs időd vagy nem tudsz egy csoporthoz alkalmazkodni, heti 2-3 alkalommal jelen lenni. Ezért elövettük régi, bevált módszerünket, amit eddig a lakossági tanfolyamokon SOHA NEM hirdettünk! Ez igazi kuriózumnak számít s ha szükséged van a nyelvre s eredményt akarsz, akkor arra bíztatlak, NE HALOGASD TOVÁBB! Vágj bele, kezdd el és csak pozitív élményed, SŐT SIKERÉLMÉNYED lesz, ha itt tanulsz!
Komolyan, az a legfőbb vágyunk, hogy neked sikert okozzunk, mert ez fa a tűzre, mi is ettől lobbanunk lángra, mert így van értelme a munkánknak. Neked meg kizárólag hasznod származik mindabból, amit itt tanulsz. Egy új ember leszel. Új lehetőségeid támadnak, új kapcsolataid születnek és minőségileg változik majd az életed. Akarsz változtatni az életminőségeden? Kész vagy arra, hogy befogadd, magadévá tedd a tudást? Ezt SOHA NEM VEHETI EL TŐLED SENKI! Mindig a tied lesz és csak gyarapíthatod.

 

Nem is kérek tőled mást, csak három napot havonta. Akkor is meglesz! Meg fog történni a csoda! Veled is.

Bízz bennem, bízz bennünk! Elkötelezett tanárok vagyunk és tapasztaltak.


Keress minket This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.vagy telefonon (+36 70 408 3100 és a +36 20 9578-575) s gyere el egy próbaórára
, ahol betekinthetsz munkánkba és jelentkezhetsz tanfolyamainkra.

Kövesd Facebook eseményeinket a részletekért! https://hu-hu.facebook.com/londonstyle.hu/- MEGÉRI :)

Bácskai Zsuzsa                                    Vitos Éva                                 Seregélyes Nóra                        Mendel Andrea

                                  

                                                                                                     

Mikor indulnak a tanfolyamok és milyen hosszúak?

2023 áprilistól folyamatosan. Regisztrálj az Ingyenes Próbaórákra, hogy tudjunk egyeztetni a kezdési időpontokról és egyúttal felmérjük tudásszintedet, adjunk személyre szabott tanácsot céljaid eléréséhez!

250 órás, 12 hónapos program - 50 órás modulokban (5 x 50 óra)

Az intenzív tréning napokon 8 órát töltünk a nyelvtudásod fejlesztésével interaktív módon.

Mit tartalmaz?

 1. a tanórákat
 2. audio fájlokat, tehát a hanganyagot minden óra után
 3. Quizlet szótanuló APP, amit a nap 24 órájában használhatsz ON THE GO
 4. tanulásgyorsító, memóriafejlesztő és koncentráció javító rendszert
 5. interaktív főző- és alkotó workshopjainknál az alapanyagot és az eszközöket
 
Ez utóbbi egyedülálló AVS (audio-vizuális-stimuláció) rendszerünk, mellyel még hatékonyabban fogsz tudni fejlődni és hamarabb célba érsz. Érezd magad kiváltságosnak! Olyan eredményt lehet vele elérni, ami számodra is meglepő lesz! Szinte minden megragad, amit tanulsz majd! 
Ugye érdekel? Kérlek jelentkezz a képzésre! Nem fogod megbánni!

Intenzitás 

Havi 2 nap - általános intenzitású
 
Havi 3 nap - intenzív
 
Heti 2*4 óra + havi 3 nap intenzív - szuperintenzív
 

Kedvezmények

 1. AJÁNLÁSI KEDVEZMÉNY: Oszd meg a lehetőséget barátaiddal is! Ha ketten jöttök, mindketten kaptok egyszeri 10% -ot.
 2. A CENTER SCHOOL programjaiból 10 % kedvezmény jár nálunk aktívan tanuló nyelvtanulóinknak.
 3. Tanulás-könnyítő és gyorsító program ingyenes kipróbálása 45 perben. 

Ütemterv

A tanfolyam ütemtervét az beiratkozáskor illetve az első órán rögzítjük, melyet a tanár és a csoporttagok elfoglaltságához igazítunk. Legalább egy negyedévre előre egyeztetünk, hogy mindenki tudjon ehhez igazodni. 
 
Időbeosztás: 8.30-16:30 óráig, közben kb. 1 óra ebédszünet. A képzés egy AVS théta programmal indul, ami 25 perc "alva tanulás"-t jelent, majd ezt követi a pörgős angol óra. Zárásként pedig egy 20 perces Alpha program fut le a relax szobában, mely segítségével "beégetődik" az újonnan tanult anyag a hosszù távú memóriába.
Mindent megkapsz, ami sikeredet szolgálja. :)
 

Hiányzás

Lehetőséget biztosítunk pótlásra, valamint felvesszük az órát, amit otthon bármikor visszanézhetsz. Ehhez viszont azt kérjük feltétlen időben szólj, mert technikailag erre készülnünk kell!
 

Fizetési, beiratkozási feltételek, tandíj

A tanfolyamra felnőttképzési szerződést kötünk, melyhez elkérjük személyes adataidat, ezeket harmadik fél számára ki nem bocsátjuk és kizárólag a tanfolyammal és nyelvtanulási információkkal kapcsolatosan keresünk meg e-mailen vagy telefonon keresztül.
 
A tandíjat 50 órás modulokban kell fizetni, melynek díja: 137.500 HUF Ezt fizetheted 2 vagy 3 részletben is. Intenzívebb tanfolyamnál kedvezményt adunk. Ha ketten vagy többen jöttök együtt, egyszeri ajánlási kedvezményt nyújtunk, melynek mértéke 10%.
 • Havi 3 napos intenzitásnál 2,600 HUF /fő/óra - összesen 24 óra / hó
 • Havi 2 napos intenzitásnál 2,750 HUF /fő/óra - összesen 16 óra / hó
 • Szuperintenzív képzésünknél havi 48 órát tanulsz és szuperkedvezményt kapsz.  Itt a teljes tandíj 99.000 Ft/hó és a képzési idő is feleződik.
 

Hogyan tudsz jelentkezni?

Töltsd ki az itt található jelentkezési űrlapot, vagy gyere be személyesen, nyitvatartási időben az iskolánkban.

Személyes adatok
Elérhetőség - Értesítési cím
 
 

London Style

Székesfehérváron 1995 óta a második legrégebbi, de talán az egyetlen igazi, beszédcentrikus nyelviskola vagyunk.

Nyitvatartás

 Események kezdete előtt egy órával, illetve telefonos egyeztetés után.

Nyilvántartási szám:

B/2020/009175 n

 
  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +36-70-408-3100
 

Hol találsz meg minket?

Székesfehérvár belvárosában a Budai út 9-11. III emeletén a Trade Center Üzletházban, volt Viniczai Cukrászda (ma Lionel). Nyomd meg a 317-es kapucsengőt és gyere fel a lifttel a III.emeletre, majd jobbra a folyosó végén találsz minket. Parkolás a Károly János utcában vagy az épület mögötti lakótelepen lehetséges. Fizetős! Mobilparkolás tel.: 06 70/20/30 763 8012